İsmail Yüksek’e astronomik teklif

Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu İsmail Yüksek’in adı transfer dedikodularına karışmaya devam ediyor. Fenerbahçe’nin İsmail Yüksek’i transfer ettiği bedelin tam 230 katı teklif aldığı öne sürüldü. Fenerbahçe, İsmail Yüksek’i 2020-21 sezonu başında sadece 65 bin euroya Gölcükspor’dan transfer etmişti.

Sırasıyla Balıkesirspor, Adana Demirspor ve Bursaspor’a kiralanan İsmail Yüksek, Jorge Jesus’un kendisine verdiği yeni rol ile bambaşka bir kimliğe bürünmüştü. 6 numara bölgesinde başarı basamaklarını hızla çıkan İsmail Yüksek transferin de gözdesi haline geldi.

Milli futbolcuyu 65 bin euroya transfer eden Fenerbahçe’nin, bu rakamın tam 230 katı teklif aldığı öne sürüldü. Fransız basınında çıkan habere göre İsmail Yüksek’e Lyon’un ardından Marsilya da talip oldu.

FootSur7’nin geçtiği haberde Marsilya’nın 24 yaşındaki futbolcu için Fenerbahçe’ye 15 milyon euro teklif ettiği öne sürüldü. Haberde bu teklifin transferi tamamlamak için yeterli olup olmayacağının henüz bilinmediği aktarıldı.

Bu sezon tüm kulvarlarda 29 maça çıkan İsmail Yüksek 1 gol, 4 asistlik katkı verdi. Milli futbolcunun Fenerbahçe ile 2027 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir